Joe Nimble nimbleToes jooksujalatsid

Mida pead teadma paljajalujalatsitega jooksmisest?

Minimalistlikud ehk paljajalujalatsid on väga erinevad tavalistest jooksutossudest. Eelkõige tulenevalt õhemast jalatsitallast on jooksjal vajalik enne paljajalujalatsitele üle minekut vaadata kriitilise pilguga üle oma jooksutehnika, et endale mitte haiget teha.

Loe lähemalt
Barefoot and minimalist summer sandals

Naiste- ja meestesandaalide ülevaade [2021]

Paljajalujalatsite sandaalide valik on iga aastaga aina suurem. See, et valik on lai, ei tähenda aga seda, et kõik jalatsid kõigile jalgadele ühtemoodi sobiksid. Kuidas siis teha valikut, kui sul on kindlad eelistused ja pead arvestama enda jala kujuga?

Loe lähemalt

Lastesandaalide ülevaade [2021]

Kui valik võtab silme ees kirjuks, siis teeme asja lihtsamaks! Toome Mugavik Barefoot laste sandaalivaliku sinuni nii laiuse kui ka kõrguse sobivust arvestades.

Loe lähemalt

Jalatsite eluea pikendamine – kuidas hooldada?

Kui oled soetanud paljajalujalatsid, oled astunud suure sammu parema jalatervise ja mugavamate jalatsite suunas. Sellest samm edasi on ka jalatsite eest vastavalt hoolitseda. Sest kõik, mida kasutatakse, kulub. Sama kehtib jalatsite puhul.

Loe lähemalt

Kuidas joosta paljajalujalatsites?

Kui oled üle läinud paljajalujalatsitele ja ühtlasi käid ka jooksmas, tundub loogiline, et hakkad ka jooksmiseks kasutama paljajalujalatseid. Kas sa tead, et paljajalujalatsites jooksmiseks pead ümber õppima jooksutehnika? Nagu ka kõnides pidid oma sammu muutma, et jalgu ära ei põrutaks. Jooksmise puhul on tehnika ümber õppimine eriti oluline, kuna seda tegemata võid oma kehale tõsiselt liiga teha.

Loe lähemalt

Liisi teekond varbavabaduseni

Jalanõud on nii igapäevased asjad, et nende olemuse peale tihti ei mõtlegi. Küll aga kujunevad aja jooksul välja eelistused. Nii ka minul.

Loe lähemalt

Leguano – uus lemmik

Leguano asutajad on liikumisega tegelevad professionaalid, kes tundsid, et jäikades jalanõudes jooksmine mõjub halavasti nende tervisele.

Loe lähemalt

Miks mitte kanda kummikuid?

Elame halva suusailmaga kliimavöötmes, mis tähendab aastaringselt soppa ja lompe nii koduaias kui linnatänavatel. Ka talvel võivad jalutuskäigud meenutada ...

Loe lähemalt