Meist

Mugavik – paljajalujalatsite e-pood sai alguse sellest, et perre sündis esimene laps. Kevadel talvesaapaid õhemate jalatsite vastu vahetades selgus, et need ei sobi enam. Tallakõrgendus oli liiast, valu kiirgas talla alt põlve. Varvastel oli äkitselt nii kitsas, valus oli ka päkal.. Midagi pidi ette võtma. Ometi ei lähe siis ju samasuguseid jalatseid uuesti ostma?! Olin nõutu!

Tänu Facebooki barefoot (eesti k paljajalu-) jalatsite grupile jõudis minuni teadmine, et saab ka teistmoodi. Olles internetist tellinud elu esimesed paljajalujalatsid, ootasin ma neid kolm nädalat. Pika ootamise pärast käesolev e-pood alguse saigi.

Mugavikust tellides saad jalatsid kiiresti kätte (3-5 tööpäeva) ning ka tagastamine, uue paari kättesaamine jm kaasnev suhtlus käib kordades kiiremini kui välismaiste e-poodidega. Kui elad/toimetad Tartus, saad eelneval kokkuleppel tulla jalatseid ka proovima!

Loodame, et leiad meie täienevast valikust endale või oma lapsele vajalikud jalatsid. Kui ei leia, anna meile teada, mida otsid ning anname endast parima, et need Sinuni tuua 🙂