Vahetamine

Vahetamise võimalust me kahjuks ei paku. Kui tellitud toote suurus või mudel ei sobinud, siis saad selle meile tagastada ning soovi korral uue toote tellida. Selleks toimi järgnevalt:

  1. Esita läbi e-poe esimesel võimalusel tellimus uuele tootele, seejuures maksa tellimuse eest täies ulatuses. Kui Sa ei leia sobivat toodet meie valikust, siis palun kirjuta meile info@mugavik.ee.
  2. Tagasta ebasobiv toode, järgides allpool olevaid juhiseid.
  3. Tagastatud toote eest kanname raha tagasi esimesel võimalusel pärast kauba kättesaamist. Rohkem infot leiad meie müügitingimustest.

Tagastamine

Sul on õigus läbi e-poe ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast.

Tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Tagastada saab ainult posti või pakiautomaadi vahendusel või tuues kaup tagasi Tallinna või Tartu poodi. Tagastamiseks täida palun all olev ankeet. Vastame ankeedile tagastamise juhistega hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Kauba tagastamise ankeet

Pretensioonide esitamine

Kui Sul on kahtlus, et meilt ostetud kaubal on tootmisest tulenev puudus/defekt, siis palun saada e-kiri aadressile help@mugavik.ee järgneva infoga:

  • Sinu nimi
  • Tellimuse number ja kuupäev
  • Toote nimetus ja suurus
  • Defekti kirjeldus
  • Palun lisa manusega kaasa pildid, millelt on defekti olemus hästi näha.

Võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel.

Defekti olemasolu üle otsustab tootja. Defekti tuvastamisel katame jalatsi paranduskulud või kui parandamine ei ole võimalik, asendame toote. Kui ka asendamine ei ole võimalik, tagastame kauba eest tasutud summa. Täielikku või osalist hüvitamist on õigus taotleda ainult juhul, kui kaupa ei ole võimalik parandada ega ümber vahetada.