Koel Nica Green tossud

Tasu 3 võrdses osas: 3 x 39.98

119.95

Koel Nica barefoot– tennised kergest ja hingavast tekstiilist. Õhuke tald ja avar varbaosa teeb neist mugavad igapäevajalanõud.

Puhasta
popup Sinu suurus otsas? Telli teavitus!
14-päevane tagastusvõimalus
Tasuta tarne Itella pakiautomaati alates 139€ tellimusest
Kaup kätte 1-3 tööpäevaga
Tallinna pood
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
Tootekood: KL-NICA-GR Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Kirjeldus

Koel Nica Green tekstiilist tossud on ideaalsed kaaslased soojadeks suvepäevadeks või sportimiseks.

Koel Nica jalanõude pealmine osa on valmistatud kootud poluüestrist, mis on kerge ja vormi hoidev. Techbare tald on õhuke ja hästi painduv, mis võimaldab maapinda tunda igal sammul. Tenniste ninaosa on avar ja arvestab varvaste loomuliku kujuga jättes varvastele liikumisruumi.

Kus ja millal kanda: Koel Nica tennised sobivad igapäevseks kandmiseks või sportimiseks. Kerged ja hästi hingavad tennised on ideaalsed suvejalatsid. 

Sobivus:
Sobivad keskmise laiusega ja keskmise kõrgusega jalale. Madalale jalale saab sobivaks, kui lisada sisetald.

Pealmine materjal: 92% poluüester, 8% polüamiid
Voodri materjal: poluüester
Välistald: TrueSense® 2.0 mm + 2. 5 mm 100% kumm 
Kinnitamine: paelad
Hooldus:
jalanõude eluea pikendamiseks ja hoolduse lihtsustamiseks tasub jalatseid regulaarselt hooldada sobilike hooldusvahenditega. Vaata siit hooldusvahendite valikut.
Valmistatud: Portugal

Koel Nica on paljajalujalanõud.
Paljajalujalanõud on jalasõbralikud jalanõud, mis lubavad jalgadel toimida nii, nagu nad on looduse poolt loodud, samal ajal kaitstes neid külma ja vigastuste eest. Paljajalujalanõudes käimine tugevdab labajala lihaseid, varbad saavad täita oma ülesandeid, aitab leevendada hallux valgus kaebusi ja ennetada põlve-, puusa- ja seljaprobleeme. Paljajalujalatsid on mugavaimad jalanõud, mida oled kunagi kandnud.

Paljajalujalatsid vastavad järgmistele kriteeriumitele:

  • Avar jalakujuline esiosa, milles varvastel on ruumi vabalt liikuda
  • Kand ja varvas on samal kõrgusel
  • Puudub võlvitoestus
  • Painduv tald, mis liigub jalaga kaasa
  • Kaalult kerged
Suuruste tabel

Suuruste tabel

EU suurus
36
37
38
39
40
41
42
43
Lisainfo

Lisainfo

Suurus

36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43

Bränd

Jalatsi omadused

Tekstiilist

Hooaeg

Jalatüüp

Keskmine, Lai

Värv

Roheline

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Koel Nica Green tossud”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud tooted

close
Teavitage mind, kui mu suurus on tagasi laos
Saadame sulle e-kirja, kui valitud suurus on taas saadaval. Siin rippmenüüs ei näita suuruseid, mida on praegu laos olemas.
close
Oleme sinu soovi salvestanud! Anname teada, kui su valitud suurus on tagasi laos.